ΕΜΕΙΣ...

To blog sto-shaker (στο σέικερ) δημιουργήθηκε για την καταγραφφή των πολιτικών, πολιτιστικών, αστυνομικών κλπ. ειδήσεων και γεγονότων της περιοχής της Δυτικής πλευράς του Νομού Θεσσαλονίκης αλλά και γενικότερα της Ελλάδας και του εξωτερικού. Μέσα από αυτό το blog οι πολίτες, διατηρώντας την ανωνυμία που τους προσφέρει το διαδίκτυο, μπορούν να προχωρούν σε αναρτήσεις σχολίων γύρω από όλα τα δημοσιευμένα θέματα αλλά και σε καταγγελίες, ειδήσεις ή ότι άλλο επιθυμούν τα οποία θα στέλνονται στους διαχειριστές του ιστολογίου (blog) μέσω e-mail και οι οποίοι με τη σειρά τους θα προχωρούν στη δημοσίευση αυτών.

Eπικοινωνήστε μαζί μας

* Έχετε κάποιο νέο που νομίζετε οτι ενδιαφέρει τους πολίτες της περιοχής σας ;
* Βρίσκετε κάτι άσχημο στην περιοχή σας ;
* Έχετε κάποιο πρόβλημα στην περιοχή σας και θα θέλατε να μας το πείτε ;
* Θέλετε να καταγγείλετε κάτι;

Απλά στείλτε e-mail εδώ: sto.shaker@gmail.com

ή επισκευθείτε μας στο facebook κάνοντας κλικ εδώ

Παρασκευή, 19 Νοεμβρίου 2010

Πρόγραμμα αγώνων μπάσκετ Γ' Εθνικής

Εκτός από την πολιτική υπάρχει και ο αθλητισμός

1ος Όμιλος Βορρά
Κυριακή 21 Νοεμβρίου
Κρ.Βρύσης 18.00 ΓΑΣ Μ.Αλέξανδρος Κ.Β. – ΓΣ Αμπελώνα Λόρτος, Φουτζήλας (Κοντόζης)
Αιγινίου 18.00 ΑΟΚ Αιγινιακός – Ηρακλής Κοζάνης Δεληγιαννίδης, Σιταρίδης (Γιαμουζής)
Αργους Ορεστικού 17.00 ΑΣ Αργος Ορεστικό – ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας Θεοδώρου, Καρυπίδης (Βόντζας)
Β.Παρασκευόπουλος 18.00 ΑΟ Μεταμόρφωση Β. – ΠΑΣ Αετός Κιλκίς Παπαγεωργίου, Ταρενίδης Κ., (Τσιργούλας)
ΔΑΚ Επανωμής 18.00 ΑΕΣ Αριστοτέλης Επ. – Αλέξανδρος ΑΣ Αξ. Σαλικίδης, Παπαγερίδης (Λαδένης)
ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 ΓΣ Μακάμπη – ΑΣ Πανεδεσσαϊκός Τσουμαχίδης, Παργιανόπουλος (Τοζακίδης)
Γρεβενών 18.00 ΦΟ Πρωτέας Γρεβ. – ΓΣ Νίκη Βόλου Πολυχρονιάδης, Τσιρτσιμάλης (Μελανίδης)

2ος Όμιλος Βορρά
Σάββατο 20 Νοεμβρίου
ΔΑΚ Μυγδονίας 17.00 ΑΣ Δόξα Δρυμού – ΑΣ Κένταυρος Καλ. Καλογερόπουλος, Καρκατσέλας
Κυριακή 21 Νοεμβρίου
Νεάπολης Θεσ. 18.00 ΑΠΣ Μακεδονικός – ΜΑΣ Μαντουλίδης Ζαγορίδης, Τζίμα (Μηνοβγιούδης)
Αδένδρου 18.00 ΑΜΣ Γαλαξίας Αδ. – ΓΑΣ Χαλκηδόνας Μοσχότογλου, Κοϊμτζόγλου (Τζιοπάνος)
Ιωνίας Διαβατών 18.00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΓΣ Ελευθερούπολης Καβ. Φακίτσας, Ρούκας (Βορεάδης)
Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΣ Ασβεστοχωρίου Μερτζάνης, Παπανικολάου (Β) (Τσανίδης)
ΔΚΓ Πολυγύρου
18.00 ΑΟ Πολυγύρου – ΣΑΑΚ Ανατόλια Τσούντσουρας, Πιτσίλκας Β. (Κολογιούρης)
ΧΑΝΘ 18.00 ΧΑΝΘ – ΑΣ Τιτάνες Δράμας Μυσιρλής, Δημάδης (Βαφείδης)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου